Loading…
Kur mësohen çiftet e fazës së ‘nxehtë’ të Champions League
  • 06/12/2017 | 23:56

...

16 skuadrat që  kanë kaluar në raundin tjetër të Champions League do të mësojnë kundërshtarët në shortin që hidhet të hënën.

Në 1/16’tën e finales do të marrin pjesë tri ekipe nga La Liga, dy nga Serie A dhe një skuadër nga Gjermania, Turqia, Zvicra, Ukraina, Franca dhe Portugalia.

Shorti për fazën tjetër të Ligës së Kampionëve do të hidhet të hënën më 11 dhjetor në Nyon të Zvicrës nga ora 12:00.

Faza e eliminimeve të Champions League do të fillojë më 13 dhe 14 shkurt. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë