Loading…
Kur në shtëpi bëhen bashkë Afrona e Tara, kështu këndojnë saqë e ‘çmendin’ Bleron
  • 12/02/2018 | 15:26

...

Afrona duket që është shoqja më e mirë e Tarës. Ajo shpesh shihet duke e argëtuar të voglën e të dashurit të saj, Bleros.


E Tara më shumë se me babain e saj, kalon kohë me Afronën.

E lojërat e tyre të shpeshta e surprizojnë edhe Bleron. Ato nganjëherë edhe bëhen këngëtare duke ia ‘kopjuar’ profesionin Bleros.

Derisa ato dyja këndojnë, Blero bën rolin e kameramanit. Ai kishte publikuar një fotografi ku shihen dy femrat më të dashura të tij duke kënduar, përcjell ORAinfo.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë