Loading…
Kur selfiet shkojnë ‘për dreq’. Kujdes kur bëni foto
  • 06/01/2018 | 19:17

...

Dihet se mania e këtyre viteve janë selfiet.


Secili nga ne poston në rrjete sociale foto ku mendon se duket më bukur.

Mirëpo shpesh herë dinë edhe të dështojnë. Më poshtë janë disa fotografi të cilat ua dëshmojnë këtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë