Loading…
Kur s’ke para për ta çuar veturën te mekaniku
  • 12/01/2018 | 11:50

...

Asgjë nuk të bën më tepër me dhimbje koke se faturat e larta të mekanikëve për të të rregulluar makinën, por disa drejtues duket se kanë gjetur “zgjidhje” të këtij problemi.


Ata kanë vendosur që t’i riparojnë vetë dëmet, por më tepër se sa kanë bërë riparime, puna e tyre është e denjë për skena komike.

Për më shumë shihni fotografitë më poshtë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë