Loading…
Kur ta kuptoni prapavijën e kësaj fotografie do të ju mbushen sytë me lot
  • 14/11/2017 | 20:11

...

Shpesh herë një fotorgafi e shkrepur në momentin e duhur ka forcë të pashpjegueshme për t’u dhënë njerëzve emocione e ndjenja.


E tillë është edhe kjo fotografi që në tregon një burrë nga Letonia-pasi në një aksident me veturë pa dashje ka shkelur dhe e ka lënë të vdekur një fëmijë 8 vjeçar, përcjell Gazeta Metro.

Kjo pamje ka prekur shumë njerëz në rrjete sociale. Qëndrimi i burrit në fotografi të prek zemrën dhe njeriun e bënë të mendojë për rëndësinë e jetës dhe momenteve të zakonshme, që nganjëherë kthehen në tragjedi të tilla. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë