Loading…
Kush e fiton Prishtinën? – Votoni
  • 12/10/2017 | 16:10

...

Zgjedhjet lokale po afrohen. Ato mbahen më 22 tetor, dhe gara më interesante sigurisht se do të jetë në kryeqytet. 

Gazeta Metro ka krijuar një platformë votimi online (sondazh), ku ju mund të jepni votën për kandidatin tuaj të preferuar:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë