Loading…
Kush është Faton Ramadani, i dyshuari për sulmin ndaj Kajtazit
  • 13/10/2017 | 15:27

...

Policia e Kosovës, pas intervistimit të personave që kanë qenë bashkë në tavolinën me sulmuesin e Vehbi Kajtazit, e kanë shoqëruar për në polici Faton Ramadanin.


Faton Ramadani njihet si mik i afërt i Milaim Zekës, deputetit të Nismës për Kosovën, i cili është përfolur në shkrimet e publikuara ditëve të fundit nga Gazeta Insajderi.

Gjendja e shëndetësore e Kajtazit është e mirë ndërkohë që është dërguar në QKUK.

Policia ende nuk ka dhënë detaje në lidhje me këtë rast por i dyshuari është vëlla i Burim dhe Arsim Ramadani të cilët janë dënuar me nga 30 vjet burg në rastin e njohur si “Rasti Kiçina”. /gazetametro.net

LEXO EDHE: Olluri: Gazetari Kajtazi u suluma nga njerëzit e Milaim Zekës. 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë