Loading…
Kush nuk shënon pëson, gol në Liverpool (Video)
  • 13/09/2017 | 22:32

...

Sevilla ka barazuar 2-2 me Liverpoolin me golin e Joaquin Correas, falë edhe një dalje të gabuar të portierit Mignolet.


Më parë Liverpooli kishte mundësinë të siguronte fitoren, por Firmino e huqi penalltinë.

https://www.dailymotion.com/video/x60mtxh

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë