Loading…
Kush pagoi më shumë për dasmën: Tregon Xhensila
  • 14/11/2017 | 19:46

...

Dasma e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ishte njëra ndër më të komentuarat në media.


Lidhja e tyre disa vjeçare gjithashtu ka qenë në fokus të veçantë por pa asnjë skandal deri më sot, shkruan lajmi.net

Prandaj Besi dhe Xhensial janë shembulli që duhet marrë shembull nga shumë çifte të reja. Ata sot po e jetojnë një jetë të lumtur pranë njëri-tjetrit si burrë e grua por në intervistën e parë si e martuar ajo nuk ka pasur se si të mos flas sërish për natëm e saj më të rëndësishme e që është cilësuar si dasma e vitit.

E duke qenë se është kështu të gjithëve u intereson ta dinë se kush nga ta pagoi më shumë për këtë dasmë madhështore. Për ta kuptuar ndiqeni intervistën nga minuta e 3:20.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë