Loading…
Seanca e re e Kuvendit javën e ardhshme, Demarkacioni s’është në rend dite
  • 07/12/2017 | 16:32

...

Demarkacioni me Malin e Zi me gjasë nuk do të jetë pikë e rendit të ditës as në seancën e së enjtes.
Kjo pasi, Marrëveshja e Demarkacionit, së pari do të shqyrtohet nga Komisioni për Punë të Jashtme për t’u proceduar më pas në Kuvend.

Kështu tha kryeparlamentari Kadri Veseli, pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit. Seanca e re do të fillojë të enjten tjetër nga ora 10:00.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë