Loading…
Ky është shqiptari që do i bëj ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e komunës së Shkupit (Foto)
  • 13/09/2017 | 20:42

...

Aleanca për Shqiptarët sonte ka vendosur që të kandidojë për kreun e komunës së Shkupit me kandidatin e saj, Naim Bajrami.


I lindur në Shkup, vend ku jeton dhe vepron. Me profesion jurist, Naim Bajrami nga sonte është pozicionuar kandidat i partisë së Ziadin Selës për kreun e komunës së Shkupit.

Ka mbaruar studimet në fakultetin juridik, dega shkencat politike në ‘Justiniani i I-rë’ në Shkup ndërkohë që vijon studimet master në degën marrdhënie ndërkombëtare dhe diplomaci.

Bajrami në këtë garë do u bëj ballë Petre Shilegovit nga LSDM dhe Koce Trajanovskit nga VMRO.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë