Loading…
Ky lloj i trenit e liron rrugën nga bora: Nuk ka hekurudhë që nuk mund ta pastroj
  • 24/02/2018 | 18:02

...

Stuhitë e dëborës që kanë goditur rajonin kanë shkaktuar mbingarkesë në trafikun dhe hekurudhat e tyre.


Mirëpo dhjetëra centimetrat e borës nuk do të pengojnë më komunikacionin hekurudhorë, transmeton gazetametro.net

Në disa vende trenat nuk mund ti ndal as bora e rënë 1 metër, falë këtij treni pastrues qarkullimi i tyre bëhet si të ishte verë.

Shikojeni videon më poshtë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë