Loading…
Ky shalqi është më i veçanti (Foto)
  • 10/06/2017 | 18:31

...

Rrallëherë kemi pasur rastin të dëgjojmë për shalqirin me ngjyrë të verdhë. Por, fatin për të shijuar një të tillë e kishte pasur një vajzë e cila kishte shkuar për të bërë shoping në treg.


Në momentin që e ndau në dy pjesë përjetoi befasinë e veçantë, pasi kurrë nuk kishte pritur që shalqirin të cilin e kishte blerë në treg, përbrenda do të ketë ngjyrë të verdhë.

Thuhet se shalqiri me këtë ngjyrë është me të vërtetë i shijshëm, më i ëmbël se i kuqi dhe ka një shije pak a shumë si mjalti.

Ky produkt është shumë i kërkuar në tregjet globale./gazetametro.net

2-154

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë