Loading…
Kylie dhe Kourtney Kardashian do të ju lënë pa mend me pozat provokuese
  • 19/04/2018 | 23:23

...

Motrat e famshme, Kylie Jenner dhe Kourtney Kardashian, kanë njoftuar për bashkëpunimin e ri mes tyre.


Të mërkurën, ditëlindja e 39-të e Kourtney Kardashian, u shënua me shumë urime nga ana e miqve, familjarëve dhe fansave.

Me këtë rast motra e saj, Kylie Jenner ka shfrytëzuar rastin që të bëjë të ditur këtë bashkëpunim për linjën e tyre kozmetike “Kourt X Kylie”.

Vlen të përmendet se Kylie së fundmi është bërë nënë dhe është kthyer në linjat super seksi. Ajo gjithashtu po i gëzon suksesit në biznesin e saj për produkte grimi, i cili vazhdimisht po rritet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë