Loading…
Kylie Jenner shkëlqen në këtë fustan (Foto)
  • 19/06/2017 | 08:46

...

Bukuroshja Kylie Jenner padyshim është njëra ndër vajzat më të komentuara në botën e shoubizit botëror.


Modelja 19-vjeçare është parë së fundmi në rrugët e Hollivudit Perëndimor, e veshur me një fustan seksi që i përshtatet për format që ajo ka.

Me sa dukej s’kishte veshur asgjë nën të./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë