Loading…
Labi komenton rezultatin në Ferizaj dhe Mitrovicë
  • 19/11/2017 | 23:49

...

Deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri, ka uruar kryetarin e ri të Ferizajit nga PDK-ja, Agim Aliu për fitoren e sotme.


Tahiri pos Aliut, ka uruar edhe Agim Bahtirin për fitoren e tij të dytë në Mitrovicë.

Labi kishte mbështetur në Ferizaj, Muharre Svarqën e LDK-së. /gazetametro.net

Ky është postimi i plotë i Tahirit:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë