Loading…
Labinot Tahiri përmallohet për Albin Kurtin: Kuvendi s’po ka hijeshi pa ty
  • 07/12/2017 | 13:14

...

Deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri ka dalë në mbrojtje të deputetit të VV-së, Albin Kurti.


Tahiri përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se “politika nuk po të pyetka se a ja do të mirën vendit apo të keqën? Kush qohet i pari po të vendoska prangat në duar”.

Këto reagime Labinot Tahiri i ka bërë pasi që deputeti i VV-së, Albin Kurti ka hyrë në gjykatë i prangosur ku edhe u zhvillua seanca gjyqësore për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend.

Postimi i plotë i Tahirit:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë