Loading…
Lajm i mirë: Acari do të zbutet
  • 12/01/2017 | 09:26

...

Pas ditëve tejet të ftohta, ku temperaturat në Kosovë zbritën deri në -26 Gradë Celsius, tani pritet një rritje e temperaturave.


Nga dita e sotme do të zbutet acari dhe do të kemi mot më të butë.

Temperaturat maksimale pritet që të arrijnë deri në 1 gradë Celcius, transmeton gazetametro.net.

Këtu mund të gjeni motin për ditën e sotme dhe katër ditët e ardhshme, sipas Prishtina Weather.

E Enjte – Temperatura maksimale do të shënojë -2 gradë Celsius, ndërsa ajo minimale -17

E Premte – Temperatura maksimale do jetë 1 gradë Celsius, minimalja -8

E Shtunë – Temperatura maksimale do jetë 2 gradë Celsius, ajo minimale -2 gradë Celsius

E diel – Temperatura më e lartë do jetë -1 gradë celsius, kurse ajo më e ulëta do shënojë -8 gradë Celsius

E Hënë – Temperatura maksimale do arrijë në  -2 gradë Celsius, minimalja -7 Gradë Celsius. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë