Loading…
Lallana në vëmendje të top klubeve evropiane
  • 12/01/2017 | 10:45

...

Raportimet në mediat angleze thonë që Juventusi po përballet me Barcelonën dhe PSG për të nënshkruar me Adem Lallana.


Mesfushori i Liverpoolit këtë sezon ka treguar formë të mirë nën urdhrat e Jurgen Klopp duke ndihmuar ekipin me 7 gola dhe 7 asista në Premierligë në këtë sezon.

Kontrata aktuale e Lallana skadon në vitin 2019 dhe mediat angleze thonë që lojtari kërkohet nga top klubet evropiane.

Barcelona e sheh lojtarin si alternativë nëse dështojnë të nënshkruajnë me Coutinhon, ndërkohë Juventusi po kërkon të përforcoj mesfushën, raporton gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë