Loading…
Lamtumirë Real Madrid: Zidane në një tjetër klub
  • 13/10/2017 | 08:47

...

Zinedine Zidane në fund të sezonit mund të largohet nga Real Madridi.


Trajneri francez, Zinedine Zidane dhe Real Madrid mund të ndahen në fund të sezonit, edhe pse kanë kontratë deri në vitin 2020.

Sipas të përditshmes sportive katallane, Zidane po planifikon largimin nga Los Blancos, me të cilin ekip fitoi dy Liga të Kampionëve dhe një La Ligë.

Mundo Deportivo shkruan se Zidane do të bëhet selektor i Francës pas kampionatit Botëror “Rusia 2018”, përcjell Express.

Mbetet të shihet nëse në fund të sezonit Zidane do t’i thotë lamtumirë Real Madridit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë