Loading…
Lansimi i iPhone 8: Pamje nga droni tregojnë përgatitjet për ngjarjen e madhe (Video)
  • 06/09/2017 | 21:00

...

Apple është duke përgatitur lansimin e iPhone 8 për datën 12 shtator. Teatri i Steve Jobs është pjesë e kampusit të ri të kompanisë, që do të hapet për publikun për herë të parë me këtë rast.


Telefoni i mençur vjen për publikun me disa karakteristika të reja, duke përfshirë këtu një ekran që u lejon njerëzve që ta hapin telefonin me fytyrën e tyre, shkruan Gazeta Metro.

Në shitje do të dalin edhe Apple TV, ora e kësaj kompanie.

Kjo ngjarje do të jepet për publikun në linjë direkte nga Apple. Përveç në Apple TV, kompania do ta transmetojë lansimin edhe në faqe të tjera të internetit- të cilat mund të shikohen nga laptopët dhe telefonët.

Kompania ka transmetuar direkt pothuajse të gjitha ngjarjet e saj në 5 vitet e fundit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë