Loading…
Lë veturën në autolarje, ia merr një i panjohur duke u prezantuar si i afërm
  • 15/12/2017 | 14:57

...

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se është vjedhur një veturë dje në Ferizaj.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30. Ankuesi kishte lënë veturën në autolarje (me çelësa), kurse më vonë kishte shkuar një i panjohur për ta marrë makinën duke u prezantuar si i afërm i viktimës.

“Ankuesi shqiptar ka raportuar se pasi e kishte lënë veturën e tij (me çelësa) për ta pastruar në një autolarje, një i dyshuar i panjohur duke u prezantuar si i afërm i ankuesit, e ka marrë veturën dhe është larguar në drejtim të panjohur”, thotë PK.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë