Loading…
Ledri zgjohet pranë një vajze? Ky detaj në dhomë e zbulon
  • 11/02/2018 | 15:50

...

Ledri Vula është njëri prej artistëve më të suksesshëm shqiptar.


Krahas jetës profesionale, Ledri në shumë raste është komentuar edhe për jetën private.

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale në të cilat publikon vazhdimisht imazhe të reja, përmes të cilave tregon me çka merret.

Minuta më parë, reperi ka postuar një fotografi nga shtrati, ku po shijonte ushqimin dhe ishte bërë gati të shikonte film.

Pranë televizionit, shihet një çantë femrash, dedaj ky që shton dyshimet se ai po shoqërohej nga një femër.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë