Loading…
Lëndimi i tmerrshëm i peshëngritësit: I del dora në anën tjetër gjatë garës (Video)
  • 12/08/2017 | 21:12

...

Peshëngritësi armen, Andranik Karapetyan kishte pësuar lëndim horror gjatë në Olimpiadën e vitit të kaluar në Rio.

Djaloshi i fortë që ushtron me pesha më të rënda sesa veti ai.

Por në rastin në fjalë, nyja e bërrylit e tradhtoi, derisa po e tentonte ngritjen e 195 kilogramëve dhe me shpejtësi u dërgua për në spital. Kampion në fuqi i Europës,  për shkak të këtij lëndimi, Karapetuan u detyrua të përshëndetej me Olimpiadën.

https://www.youtube.com/watch?v=Oib2P3EWEGk

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë