Loading…
Leonora Jakupi ofendon rëndë Shpend Ahmetin, gjatë kohës kur po zhvillohej debati
  • 14/11/2017 | 08:41

...

Leonora Jakupi përmes rrjetit social Snapchat ka komentuar debatin live që po mbahet në mes të kandidatëve për kryetar të komunës së Prishtinës, Shpend Ahmetit dhe Arban Abrashit.

Ajo ka bërë video teksa Shpend Ahmeti po fliste live duke shkruar ”Ta mer mendja që për New York po folë.”Kjo është foto që Leonora ka publikuar në Snapchat.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë