Loading…
Levante i ofron kontratë të re, ‘Beckhamit’ shqiptar (Video)
  • 24/09/2017 | 23:01

...

Kanë mjaftuar 5 paraqitje në Primera Division me Levanten, që Enis Bardhi të fitojë vëmendjen e mediave dhe të ngjallë interesimin e klubeve të tjera.

Andaj, klubi i spanjoll tashmë ka nisur përpjekjet për të vazhduar kontratën me futbollistin shqiptar, përcjellë gazetametro.net

Gazeta sportive Marca tashmë e ka vlerësuar si ‘Beckhami i ri’, qysh pas ndeshjes së parë.

Ndërsa në mesjavë ai shënoi edhe një gol të bukur nga gjuajtja e lirë kundër Real Sociedad.

Bardhi u transferua te Leavnte nga klubi hungarez Ujpest, duke nënshkruar kontratë tri vjeçare,

Mirëpo, drejtuesit tashmë kërkojnë të vazhdojnë marrëveshjen duke nënshkruar edhe për dy vite të tjera, deri në vitin 2022. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë