Loading…
Lind fëmijën 24 orë pasiqë e mëson se është shtatzënë: Ja si ka ndodhur kjo
  • 23/01/2018 | 16:32

...

Një vajzë 25-vjeçare nga Britania e quajtur Katie O’Brain ka lindur 24 orë pasiqë e kuptuar se është shtatzënë.


25-vjeçarja kishte dhimbje të vazhdueshme të barkut, por nuk i ka kushtuar rëndësi asnjëherë, duke e menduar thjeshtë si një problem me veshka, duke qenë se urinonte shpesh. Por kur çështja u bë më serioze ajo bëri analizat e kuptoi se ishte shtatzënë dhe madje në muajin e nëntë, transmeton gazetametro.net

Katie O’Brain, u tha mjekëve se asnjë edhe një ditë të vetme nuk i ka ndjerë lëvizjet e fëmijës në bark, dhe se kishte cikël menstrual të çrregullt, çka e bëri atë as edhe t’i shkojë në mendje se mund të ishte shtatzënë.

25-vjeçarja ka lindur djalë e ka lindur një djalë madje shumë të shëndetshëm, pavarësisht se e gjithë shtatëzania e saj ishte në njëfarë forme e komplikuar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë