Loading…
Lirohen serbët që u arrestuan mbrëmë në rajonin e Pejës
  • 14/09/2017 | 11:09

...

Mediat serbe raportojnë se janë liruar nga mbajtja Momo Dashiq, Sveta Zhiviq dhe Zeqir Zyrapi të arrestuar mbrëmë në një aksion të Njësisë Speciale të Kosovës.


RTS njofton se bëhet fjalë për sekretarët e Kryqit të Kuq të komunës së Pejës, Graçanicës dhe Dragash.

Siç thuhet Sveta Zhiviq, si dhe sekretari i Kryqit të Kuq të Novobërdës Dragan Stojanoviq, i Vitisë Tomisllav Rakiq si dhe në Obiliqi Zoran Vasiq, duhet që sot të lajmërohen në polici bisedë informative.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë