Loading…
Liverpool fenomenal, e përmbysë rezultatin edhe pse e humbi penalltinë (Video)
  • 13/09/2017 | 21:42

...

Sevilla kaloi e para në epërsi ndaj Liverpoolit në Anfield Road me golin e Ben Yedder.

Por, nuk kaloi shumë kohë dhe Firminho e barazoi rezultatin në 1-1.

Pastaj ishte Mohamed Salah që gjuajti nga distanca, dhe topi u devijua nga një mbrojtës duke e mashtruar kështu portieri spanjoll.

Në përfundim të pjesës së parë Firmino e kishte mundësinë të shtonte epërsinë.

https://www.dailymotion.com/video/x60mpi7

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë