Loading…
Llapjani e bën të ri Mercedesin e 82’shit
  • 07/03/2018 | 09:16

...

Fatlir Kamerolli është një sportist me profesion, mirëpo ai ka bërë mrekulli me një makinë të tipit Mercedes, duke e shndërruar plotësisht në një të ri.


Makina siç shihet në video nuk kryen asnjë funksion, mirëpo për Kamerollin kjo është diçka që mund të ndryshohet.

Ai thotë për lajmi.net se i janë dashur afër pesë muaj kohë derisa e ka rregulluar makinën, pavarësisht se nuk ka punuar intenzivisht.

Makina Mercedes i takon vitit 1982, mirëpo me pamjen e re duket sikur sapo ka dalë në treg.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë