Loading…
Lojtarët rinovojnë kontratën
  • 12/01/2017 | 11:29

...

Olivier Giroud, Laurent Koscielny dhe Francis Coquelin kanë vazhduar kontratën me Arsenalin.

Wenger është shprehur i lumtur që tre lojtarët kanë vazhduar kontratat me Arsenalin, duke thënë se të tre janë lojtarë kryesorë në ekip

“Ne jemi të kënaqur që tre anëtarë të rëndësishëm të ekipit tonë kanë vendosur të qëndrojnë me ne.” ka thënë Wenger./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë