Loading…
Lojtari i Interit nuk paraqitet në stërvitje, e pret dënimi
  • 13/08/2017 | 13:03

...

Geoffrey Kondogbia është pranë largimit nga skuadra e Interit.


Mesfushori francez nuk u paraqit në seancën stërvitore pasditen e së premtes dhe kjo ka ngjallur reagime të shumta në Itali.

Për këtë ka folur edhe trajneri i zikaltërve, Luciano Spalleti, i cili ka deklaruar për mediat vendase: “Kondogbia nuk është i tillë, ai është një djalosh i zgjuar dhe për këtë veprim që ka bërë do penalizohet. Por jam i bindur që nuk e ka bërë ai nga vetja e tij, e kanë këshilluar keq!”, ka përfunduar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë