Loading…
Lojtari i Juventusit plani B i Barcelonës
  • 19/06/2017 | 15:19

...

Miralem Pjanic është bërë opsioni rezervë për Barcelonën, nëse klubi katalunas nuk arrin të transferojë Marco Verratin, raporton Mundo Deportivo.


Verrati është shënjestra kryesore e Barcelonës, por klubi nga Ligue 1 janë të vendosur ta mbaj atë.

Në rast se materializimi i transferit të italianit dështon, ylli i Juventusit është ai që do të kërkohet, ndërsa Jean Seri i Nice mbetet opsion tjetër./Gazeta Metro/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë