Loading…
Luana Vjollca publikon video nën ujë, shpërthejnë komentet (Video)
  • 11/08/2017 | 14:31

...

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, ka ardhur me një video të shkurtër.


Videon ajo e publikoi në Insagram pas pozave tejet seksi, shkruan gazetametro.net

Bukuroshja është shfaqur tejet atraktive edhe nën ujë.

Ajo shihet duke ecur e vallëzuar pa pikën e problemit, madje Luana majftueshëm ka mundur t’i shfaqë edhe linjat e saja perfekte.

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë