Loading…
Lukaku debuton me gol në ndeshjen e parë të Man United (Video)
  • 13/08/2017 | 17:55

...

Romelu Lukaku ka debutuar me gol në ndeshjen e tij të parë zyrtare me Manchester United pas 33’ minutash lojë.


Marcus Rashford ishte ai që e gjeti Lukakun për mrekulli në zonën e rreptësisë ku e dërgoi topin saktësisht në rrjetë, për t’i dërguar Djajtë e Kuq në avantazh në ndeshjen kundër West Hamit.

http://www.dailymotion.com/video/x5wurrf

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë