Loading…
Lukaku si bishë, Unitet bindshëm ndaj Baselit (Video)
  • 12/09/2017 | 22:34

...

Mnachester United fitoren ndaj Baselit me golat e Mauro Fellainit, Romelu Lukakut e Marcus Rashford.


Fellaini dhe Lukaku shënuan nga harkimet. Belgu kishte katër lojtarë afër vetes, por kërceu mbi të gjithë për të dyfishuar epërsinë.

Pastaj Rashford e përcolli mirë një aksion të kundërshtarit, për të siguruar 3 pikët e para në Champions League.

http://www.dailymotion.com/video/x60ij1e

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë