Loading…
Lumit që i ndryshoi ngjyra në mënyrë të mistershme
  • 05/12/2017 | 17:12

...

Lumi Ouse në Cambridgeshire në Angli ka marrur paritur ngjyrë vjollce, dhe askush nuk ka arritur akoma ta sqarojë një dukuri të tillë.


Lumi Ouse, është vendi ku Natalia Maca kalon çdo ditë andej dhe pikërisht ajo ka njoftuar policinë një muaj më parë për këtë ndryshim të ngjyrës, ku sipas policisë dhe banorëve aty kanë pohuar se diçka e tillë nuk ka ndodhur kurrë, transmeton gazetametro.net

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë