Loading…
Lyrical Son me urim prekës (Foto)
  • Nga

  • SHPEND LIPA

  • 11/01/2017 | 16:25

...

Reperi i njohur kosovar Lyrical Son, sot feston ditëlindjen e nënës së tij.


Festim Arifi, i cili është edhe baba, është tejet emocional në shprehjen e ndjenjave që ka për familjen e tij.

Sot nëna e tij e cila ka qenë mësuese me profesion sot ka ditëlindjen dhe ai ka përdorur rrjetin social Instagram për të uruar të ëmen, shkruan Gazeta Metro.

39262

“Sot eshte nje dite shume e veçant per mua dhe per gjithe familjen tone..!!! Sot eshte ditelindja e jote e dashura Nënë..!!! Ti qe me butesi, urtesi, edukate, kulture dhe me dashuri te pa-shterrun, ishe aty gjithmone per ne… Edhe kur gabonim, na permiresoje, kur e tepronim, na duroje… Ty qe ska fjale, qe pershkrun ndjenjat qe i kam ndaj teje… Ty oj Nanë, ty te du ma shume se veten… Zoti, qofte me ty gjithmone, e ty urime o shpirt prej loqkes t’zemres… Te don Sugari.” ka shkruar reperi në postimin e tij.

 

 

Lyrical Son nuk është i vetmi që uron ditëlindjet e të afërmëve në Instagram. Së fundmi këtë e ka bërë edhe reperi Vig Poppa dhe të tjerë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë