Loading…
Madhështore: Del çdo ditë në oborr dhe thërret dikë për t’i dhënë qumësht (Video)
  • 12/09/2017 | 21:46

...

Njerëzit shumëherë e kanë dëshmuar dashurinë dhe kujdesin që kanë ndaj kafshëve, duke i trajtuar me butësi, e ledhatime.


Në videon më poshtë është një vajzë që thërret një dre për ta ushqyer në kuzhinën e saj. Vajza e bënë këtë çdo ditë, duke e dërguar drerin në kuzhinën e shtëpisë së saj dhe duke i dhënë qumësht, e ushqime tjera, transmeton gazetametro.net

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë