Loading…
Madonna: ‘Është ankth ta shohësh Trump-in President'(Foto)
  • 11/01/2017 | 09:17

...

Madonna gjatë një interviste për revistën “Harper’s Bazzar” ka thënë se zgjedhja e Donald Trump për president të SHBA-së ka qenë si “një ankth i vërtet”.

Këngëtarja ka qenë shumë e hapur ndaj kritikave të saj për presidentit amerikan, dhe jo vetëm ajo, por shumë këngëtarë dhe aktorë të njohur janë kundër tij.

“Ai moment kur u zgjodh Trump për president ishte si të shikosh një film horror”, është shprehur këngëtarja./gazetametro.net

gallery-1483653357-hbz-madonna-february-2017-02

gallery-1483653454-hbz-madonna-february-2017-03

gallery-1484067027-hbz-madonna-bazaar-embed

gallery-1483653595-hbz-madonna-february-2017-05

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë