Loading…
Mahnitëse: BMW si kjo nuk keni parë ndonjëherë
  • 12/10/2017 | 21:27

...

Me gjashtë rrota dhe vetëm dy dyer, kjo nuk është BMW-ja e zakonshme që hasni në rrugë cdo ditë.


Nautiluz Creation është kompani e specializuar në sistemet audio për vetura, dhe kjo BMW e jashtëzakonshme është krijimi i tyre i fundit. Ky model vjen me vetëm dy dyer gjigante të mbushura me altoparlantë dhe me gjashtë rrota.

Kjo veturë nuk ka sistem aktiv 6×6, asaj thjeshtë i është zgjatur pjesa e pasme bashkë me rrotat nga një veturë tjetër e po të njëjtës gjeneratë E53.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë