Loading…
Majlinda kalon me sukses një problem shëndetësor
  • 13/01/2018 | 08:29

...

Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka ka thënë se xhudistja ka pasur sukses gjatë trajtim të vogël për problemin Discus Hernia.


Ai përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka bërë të ditur që kampionia botërore e Xhudos ka pasur sukses gjatë trajtimit të problemit shëndetësorë të saj nga doktori Igor Kocijançiq në shtetin Slloven.

“Majlinda sot pati një trajtim të vogël me sukses për problemin e Discus Hernia me Dr Igor Kocijançiq në Medicor Hospital në Izola”, ka shkruar Kuka.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë