Loading…
Manchester United kërkon super-mesfushorin e Real Madrid
  • 20/02/2018 | 08:43

...

“Red Devils” kanë identifikuar reprezentuesin gjerman si përforcimin e madh te skuadra nga Old Trafford.


Manchester United planifikon transferimin e mesfushorit të Real Madridit, Toni Kroos.

E përditshmja britanike “The Indipendent” raporton se “Red Devils” kanë identifikuar reprezentuesin gjerman si përforcimin e madh te skuadra nga Old Trafford.

Jose Mourinho e kërkoi edhe në verën e vitit të kaluar por “Los Blancos” refuzuan shitjen e tij, përcjell “lajmi.net”.

Nëse largohet nga Stamford Bridge, Manchester United do të jetë favorit për blerjen e tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë