Loading…
Marina me Getin u martuan, por nëna e këtij të fundit akoma mbanë fotografitë e ish të fejuarës së tij
  • 06/12/2017 | 20:39

...

Florije Selimi është nëna e reperit të njohur Getoar Selimi.


Ajo u bë pjesë e mediave rozë që nga publikimi i imazheve nga dasma e Getit e cila u komentua shumë për pamjen e saj.

E së fundmi një detaj të cilin e kemi vërejtur në rrjetin social ‘Facebook’ është fotografitë e ish të fejuarës së Getit, të cilat Florija ende i mban në llogarinë e saj.


Por, a i ka parë Marina këto imazhe, si do reagojë moderatorja shqiptare për këtë gjë ?

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë