Loading…
Marinës i duhet të vendosë kush është ‘Bisha’: Luana apo Geti
  • 13/02/2018 | 22:14

...

Pas përfundimit të spektaklit “Cest La Vie”, Marina Vjollca ka nisur pushimet dimëorore në një nga resortet më luksoze të Zvicrës, në Saint Moretz në shoqërinë e bashkëshortit të saj Getoarit dhe motrës Luanës.


Ata kanë publikuar shumë foto e video nga pushimet e tyre dimërore gjatë darkave apo edhe gjatë skijimit si për të na treguar se po i shijojnë në maksimum.

Por foto e fundit e Marinës është me të vërtetë interesante, pasi shfaqet me rroba skijimi sëbashku me Getin, i cili ka hapur gojën dhe duket sikur po tenton ta hajë. Nisur nga mënyra e pozimit të reperit të njohur, Marina e quan atë “bisha ime”.

Mirëpo moderatorja bukuroshe me këtë epitet thërret gjithmonë Luanën dhe kjo e fundit i ka komentuar menjëherë duke i kërkuar të zgjedhë se kush e ka mbiemrin bisha.

Marina e qetëson menjëherë dhe i thotë se ajo është bisha e femrave.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë