Loading…
Martohen dy çifte binjakësh, mahnisin mysafirët me pamjen e tyre
  • 15/12/2017 | 12:07

...

Dy motra binjake kineze janë martuar me dy vëllëzer binjakë gjithashtu.


Çiftet kanë habitur mysafirët në dasmë me ngjashmëritë e tyre biologjike, por krahas saj nuset ishin kujdesur që edhe vellot dhe grimin ta kenë të njejtë, duke mos u dalluar fare nga njëra-tjetra, gjithashtu edhe burrat e tyre ishin veshur njejtë, transmeton gazetametro.ne

Nuset Zheng Dashung dhe Zheng Xiaoshuang  janë tri vite më të reja se burrat e tyre Liang Jing dhe Lian Qing.

Binjakët kinezë janë njoftuar përmes nënave të tyre 10 vite më parë.

Për të parë dasmën e tyre ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë