Loading…
Mascherano mund të largohet nga Barcelona
  • 13/10/2017 | 11:52

...

Javier Mascherano nuk e ka mohuar mundësinë e largimit nga Barcelona në fund të sezonit.


Partneriteti i krijuar në mes të Gerard Pique dhe Samuel Umtiti në mbrojtjen e ‘Blaugranëve’ nga Ernesto Valverde, ka bërë që hapësira e argjentinasit për lojë të jetë gjithnjë e më e vogël.

“Kam ende kontratë me skuadrën e Barcelonës, por është e qartë se në fund të sezonit do t’i konsideroj mundësitë e mija”, ka theksuar Mascherano.

33 vjeçari gjithashtu ka konfirmuar se karriera e tij me përfaqësuesen e Argjentinës do të përfundojë pas Kupës së Botës ‘Rusia 2018’.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë