Loading…
Mbani frymën: Vjen rusja që po lë në hije Kim Kardashian
  • 14/01/2018 | 09:22

...

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë.


Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian, ka në llogari 7.6 milionë ndjekës, shkruan lajmi.net.

E për këta ndjekës, bukuroshja kujdeset që vazhdimisht që publikojë imazhe të reja, në të cilat shumë shpesh vjen provokuese.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi në të cilat vjen e veshur me një fustan të shkurtër, të ngushtë, i cili i theksonte vijat trupore, transmeton Lajmi.net.

Edhe kësaj radhe nuk munguan pëlqimet dhe komentet e ndjekësve, të cilët e komplimentonin për format.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë