Loading…
Mbështetësit i puthin duart Saimir Tahirit: T’i marrshin të ligat
  • 21/10/2017 | 15:19

...

Ndonëse Këshilli i Rregullores nuk ka ende një vendim për kërkesën e prokurorisë, Saimir Tahiri jashtë kryesisë së Kuvendit është pritur nga simpatizantë të shumtë.


Nuk kanë munguar puthjet e përqafimet nga qytetarët, të cilët kanë shkuar jashtë godinës për të treguar mbështetjen tyre.

LEXO EDHE: Tahiri jep deklaratën e fundit para se të vendoset për arrestimin e tij.

Mes brohorimave të shumta, madje edhe puthjeve të duarve, mund të dëgjoheshin edhe shprehje si “të marrshin të ligat“, “mos u mërzit të keqen nëna” apo “nuk kanë çfarë të bëjnë”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë