Loading…
Mblidhet Kreysia e Kuvendit, zyrtarizohet grupi i ri parlamentar
  • 14/03/2018 | 18:04

...

Kryesia e Kuvendit është mbledhur prej orës 18:00.


Sipas njoftimit e vetmja pikë e rendit të ditës është:  Njoftim për formimin e grupit të ri parlamentar, “Grupi i Deputetëve të Pavarur”.

Gjatë ditës Grupi i Deputetëve të Pavarur që kanë qenë deri sot në Lëvizjen Vetëvendosje edhe zyrtarisht kanë formuar Grup të vetin parlamentar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë